Pravdivé lži

Takhle nějak to dopadne, když se dva puberťáci vezmou z donucení a nikdy nezestárnou.

Jedna z mých oblíbených odpočinkovek. Poloviční fanfiction ke Stmívání. Ukradla jsem si akorát ty upíry.

Jinak se v téhle povídce setkáte se Sarah a Ianem Seymorovými - dvacet let rozhádánými manželi na střední škole. Rodinkou upírů Fordetových a obyčejnou lidskou holkou, co o ničem netuší.

 

Ke kapitolám

 

Casus belli

Další poloviční fanfiction na Stmívání. Vlkodlaci, upíří rodinka a zamilovaná holka. Všechno tam najdete.

S touhle povídkou jsem slavila celkem velké úspěchy v době své největší slávy, takže s kapkou nostalgie jistě dokážete číst až do konce.

Mimochodem Emma je jedna z nejméně otravných hlavních hrdinek, kterou jsem kdy stvořila, takže to je rozhodně plus. Na druhou stranu Chrise jsem neoblíbila tolik, jak by se své předstírané dokonalosti asi zasloužil.

 

Ke kapitolám

 

Nevysvětlitelná náhoda

Jen taková kratičká Twilight fanfiction, z toho co jsem k Stmívání napsala asi nejlepší.

Jak už je to v mých příbězích běžné, absolutní náhoda s pravděpodobností 1:10 000 000, se vždycky vyplní. A tom je vlastně celá tahle povídka. Nejhezčí na tom je to, že u téhle povídky právě o to jde - taky se tak jmenuje. Takže to není ani z poloviny tak trapný jako jinde.

 

Ke kapitolám

 

Smím tě políbit?

I když sebekriticky téhle povídce nemám v podstatě nic moc co vytknout - má v podstatě úžasně originální zápletku, tedy na fanfiction, a napsaná taky není úplně nejhůř - tak jsem se nikdy po jejím dopsaní nepustila do toho, aby si ji přečetla podruhé.

Snad vás osloví víc než autorku.

Bella a Edward v prohozených rolích.

 

Ke kapitolám

 

Chuť věčnosti

Moje úplně první fanfiction. Na prvotinu to není taková hrůza - dokázala jsem s tímhle příběhem prorazit do světa tvrdé konkurence Twilight fanfiction.

Hrdinka je "tak trochu" vykrádačka, umí všechno a co neumí, tak vlastně umí, jenom o tom neví. Ale když to překonáte i s těma hrubkama, možná se místy dobře pobavíte.

 

Ke kapitolám

 

Štěstí s podmínkou

Druhé volné pokračování Chuti věčnosti. Největší plus téhle povídky tkví v tom, že jsem se poučila a nikdy víc jsem se do pokračování, které nebylo plánované (jako u Života a sne, který je výjimkou, která potvrzuje pravidlo), nepouštěla, i když mě to někdy hodně lákalo.

Naštěstí to není tak dlouhé a kvalitativně je to možná lepší než ChV.

 

Ke kapitolám

 

Legrační jizva

Jedna jediná fanfiction jednorázovka, co jsem stvořila. Jestli jste ode mě něco četli, víte, že se prostě neumím vyjadřovat stručně. Ani tahle jednorázovka není zrovna stručná...

Ale nápad je to v podstatě jednoduchý a ne zas tak špatný.

K povídce