Kapitolové

→ Stmívání

Věčná láska mrtvých srdcí

Bella nikdy neskočila z útesu, a tak neměl Edward žádný důvod k výletu do Volterry, ani k návratu do Forks. Bellin vztah s Jacobem pokračoval tak, jak by to podle Jacoba bylo naprosto přirozené, kdyby neexistovali upíři. Ovšem tak to je jenom do chvíle, kdy se do rezervace vrátí jedna dívka. Dívka, do které se Jake otiskne a tím zlomí Bellino srdce podruhé…

Postavy: Bella, Thomas, Jacob, Cullenovi a další…

Samota

Fanfiction odehrávající se po skončení Zatmění, psaná z Bellina pohledu. Původně jsem ji napsala do soutěže na http://edwardcullen.kx.cz/ a měl to být vlastní nápad na pokračování Zatmění.

Ich-forma, Bellin pohled.

Volba

Povídka psaná opět původně do soutěže na http://edwardcullen.kx.cz/ na téma Rosalie. Odehrává se před Bellinou přeměnou a je psaná z pohledu Rosalie.

Ich-forma.

 

Jednorázové

→ Stmívání

Důvěra ve zlomenou bytost

Povídka do soutěže na http://edwardcullen.kx.cz/ na téma Jsem upír. Děj se odehrává v době Nového měsíce, když je Edward pryč od Belly.

Ich-forma.

 

→ Mediátor

Nestavěj své lásce vězení

Fanfiction na sérii Mediátor od Meg Cabotové (mimochodem vřele doporučuju přečíst, je to skvělé odreagování od povinné četby). Povídka začíná tam, kde končí poslední knížka.

Ich-forma.